Výstavy – Shows

 2017

Trieda čestná / honour class

  • 15.09.2017 – XXII. Special show SKCHR Pezinok (SK) – Monika Pehr (DE) – exc. 3

Trieda šampiónov / champion class

  • 23.04.2017 – CAC Mosonmagyaróvár (HU) – Lajos Holovitz (HU) – exc. 2, res.CAC
  • 14.05.2017 – XXIII.Club Show SKCHR Kamenný Mlyn (SK) – Lindsey Barnes (UK) – exc.

Trieda otvorená / open class

  • 07.05.2017 – CACIB Lučenec (SK) – Viera Staviarská (SK) – exc. 2, res.CAC
  • 17.06.2017 – CAC Prijedor (BiH) – Umit Ozkanal (TUR) – exc. 1, CAC
  • 18.06.2017 – CAC Kozarska Dubica – Pero Čelebič (MNE) – exc. 1, CAC
  • 18.06.2017 – CACIB Kozarska Dubica – Miodrag Vretenič (MNE) – exc. 1, CAC, res.CACIB (CACIB)
    Champion BOSNA and HERCEGOVINA
  • 01.07.2017 – CACIB Veľká Ida (SK) – Erdos Lászlo (HU) – exc. 2, res.CAC
  • 02.07.2017 – CACIB Veľká Ida (SK) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 1, CAC, CACIB
  • 08.07.2017 – XXIV.Raduno Orsenigo (IT) – Denise Flaim USA – exc.
  • 20.08.2017 – DUODANUBIA Bratislava (SK) – Olga Dolejšová (CZ) – exc. 1, CAC, res.CACIB (CACIB)
  • 07.10.2017 – CAC Topola (SRB) – Mile Zlatanovič Batočina (SRB) –exc. 1, CAC
  • 08.10.2017 – CAC Lazarevac (SRB) – Milomir Marinovic (SRB) –exc. 1, CAC
    Champion SERBIA

Trieda stredná / Intermediate class

  • 19.02.2017 – CAC Bratislava (SK) – Vlastislav Vojtek (SK) – exc. 3
  • 01.04.2017 – CACIB Bratislava (SK) – Luděk Vrtík (SK) – exc. 4
  • 02.04.2017 – CACIB Bratislava (SK) – Marian Pawel Bocianowski (PL) – exc.

2016

Trieda čestná / Honour class

  • 04.11.2016 – XXI.CLUB SHOW SKCHR Bratislava (SK) – John Sigve Berg (SWE) – exc. 1, club CAC, BEST HEAD 3rd place

Trieda stredná / Intermediate class

  • 17.09.2016 – CACIB Kecskemét (HU) – László Erdős (HU) – exc. 3
  • 08.10.2016 – CAC Turda (RO) – Miodrag Vretenicic – exc. 1, CAC
  • 08.10.2016 – CACIB Turda (RO) – Cristian Stefanescu (RO) exc. 1, CAC, res.CACIB
  • 09.10.2016 – CACIB Turda (RO) – Lokodi Csaba Zsolt (HU) exc. 1, CAC, CACIB, BOB
    Champion ROMANIA
    Grand Champion ROMANIA
  • 05.11.2016 – DANUBE CACIB Bratislava (SK) – Jan Ryk (PL) – exc.
  • 20.11.2016 – CACIB Sofia (BG) – Alfredo Alessandri (IT) – exc. 1, CAC, res.CACIB (CACIB)

Trieda mladých / Junior class

  • 19.02.2016 – FeHoVa Winter DogShow Budapest (HU) – Rade Dakic (SRB) – exc. 3 Sidebar-Pictures icon
  • 20.02.2016 – FeHoVa Winter DogShow Budapest (HU) – Viera Staviarská (SK) – exc. 4 Sidebar-Pictures icon
  • 21.02.2016 – FeHoVa Winter DogShow Budapest (HU) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 3
  • 02.04.2016 – NITRAWA CACIB Nitra (SK) – Tibor Havelka (SK) – exc. 3
  • 07.05.2016 – CAC Lučenec (SK) – Lozic Željko (RS) – exc. 2 Sidebar-Pictures icon
  • 08.05.2016 – CACIB Lučenec (SK) – Weron Grzegorz (PL) – exc. 2 Sidebar-Pictures icon
  • 28.05.2016 – SLOVAKIA ANNUAL SHOW, RR HISTORY CUP, MEMORIAL AFRY Z AFRICKEJ SAVANY (SK) Sidebar-Pictures icon
  • 03.06.2016 – Grand Prix CACIB Budapest (HU) – Luis Pinto Texeira (P) – exc. 1, CAJC, BEST JUNIOR Sidebar-Pictures icon
  • 11.06.2016 – Grand Prix Slovakia Nitra (SK) – Hana Ahrens (AT) – exc. 3
  • 12.06.2016 – Derby Winner Show Nitra (SK) – Dorota Witkowski (PL) – exc. 4
  • 02.07.2016 – DogFestival CAC Veľká Ida (SK) – Jan Ryk (PL) – exc. 1, CAJC
  • 16.07.2016 – CAC Szombathely night show (HU) – Francisco Ruiz Rodriguez (E) – exc. 2
  • 17.07.2016 – CACIB Szombathely (HU) – Wyaceslav Werbitskij (BY) – exc. 2 Sidebar-Pictures icon

Dorast / Puppy

  • 16.01.2016 – NEW YEAR SHOW Nitra (SK) – Milan Bíroš (SK) – VP 2
  • 17.01.2016 – WINNER SHOW Nitra (SK) – Iuza Beradze (CZ) – VP 2

2015

Dorast / Puppy

  • 24.10.2015 – DUO CACIB Bratislava (SK) – Marco Lepasaar (EST) – VP 3
  • 25.10.2015 – DUO CACIB Bratislava (SK) – Elena Ruskovaara (FIN) – VP 4
  • 28.11.2015 – WINNER SHOW Nitra (SK) – Věřa Dvořaková (CZ) – VP 3
  • 29.11.2015 – SLOVAKIA CUP Nitra (SK) – Vladimír Piskay (SK) – VP 1, Best puppy male short list 6 judge Miča Mladenovič (RS) Sidebar-Pictures icon

Mladší dorast / Minor puppy

  • 16.08.2015 – Regional dog show (SK) – Tibor Havelka (SK) – VP 1, BIS 3 Sidebar-Pictures icon
  • 22.08.2015 – DUODANUBE CACIB Bratislava (SK) – Vlastislav Vojtek (SK) – VP 1
  • 23.08.2015 – DUODANUBE CACIB Bratislava (SK) – Iveta Vojteková (SK) – VP 1
  • 13.09.2015 – XX. Special club show SKCHR Kamenný Mlyn (SK) – Šárka Štusáková (CZ) – VP 1 Sidebar-Pictures icon
  • 10.10.2015 – XXII. RADUNO RRCI Club Show, Trissino (IT) – Patrice Johansen (AUS)VP 1, Best minor puppy male Sidebar-Pictures icon