Výstavy – Shows

2017

Trieda čestná / honour class

  • 01.04.2017 – CACIB Bratislava (SK) – Luděk Vrtík (SK) – exc. 1, Winner honour class, BIS ring honour – short list 5
  • 02.04.2017 – CACIB Bratislava (SK) – Marian Pawel Bocianowski (PL) – exc. 1, Winner honour class
  • 14.05.2017 – XXIII.Club Show SKCHR Kamenný Mlyn (SK) – Lindsey Barnes (UK) – exc. 1, club CAC, BEST RIDGE 1st palce
  • 02.07.2017 – CACIB Veľká Ida (SK) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 1, Winner honour class, BIS 1

Trieda šampiónov / champion class

  • 18.02.2017 – Champion of Champions Bratislava (SK) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 2, res.CAC
  • 19.02.2017 – CAC Bratislava (SK) – Vlastislav Vojtek (SK) – exc. 4
  • 06.05.2017 – CACIB Lučenec (SK) – Jozef Jursa (SK) – exc. 1, CAC, res.CACIB
  • 07.05.2017 – CACIB Lučenec (SK) – Viera Staviarská (SK) – exc. 2, res.CAC
  • 17.06.2017 – CAC Prijedor (BiH) – Umit Ozkanal (TUR) – exc. 1, CAC, BOB, BIG 1, res.BIS
  • 18.06.2017 – CAC Kozarska Dubica (BiH) – Pero Čelebič – exc. 1, CAC, BOB, res.BIG
  • 18.06.2017 – CACIB Kozarska Dubica (BiH) – Miodrag Vretenčič (MNE) – exc. 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 1, BIS 3
  • 01.07.2017 – CACIB Veľká Ida (SK) – Erdos Lászlo (HU) – exc. 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 1
  • 08.07.2017 – XXIV.Raduno Orsenigo (IT) – Denise Flaim USA – exc. 2, res,. CAC
  • 19.08.2017 – DUODANUBE Bratislava (SK) – Lenka Frnčová (CZ) – exc.
  • 20.08.2017 – DUODANUBE Bratislava (SK) – Olga Dolejšová (CZ) – exc.4
  • 15.09.2017 – XXII. Special show SKCHR Pezinok (SK) – Monika Pehr (DE) – exc.
  • 07.10.2017 – CAC Topola (SRB) – Mile Zlatanovič Batočina (SRB) –exc. 1, CAC, BOB, BIG, BIS
    Grand Champion SERBIA
  • 08.10.2017 – CAC Lazarevac (SRB) – Milomir Marinovic (SRB) –exc. 1, CAC, BOB, BIG, res.BIS

2016

Trieda čestná / honour class

  • 07.05.2016 – CAC Lučenec (SK) – Lozic Željko (RS) – exc. 1, Winner honour class, BIS 3 Sidebar-Pictures icon
  • 22.05.2016 – XXII. Club show SKCHR Krpáčovo (SK) – Wojciech Burski (PL) – exc. 1, club CAC, BEST HEAD 1st place Sidebar-Pictures icon
  • 10.06.2016 – CAC Show Nitra(SK) – Eugene Yerusalimski (RU) – exc. 1, Winner honour class, BIS ring honour – short list 5
  • 11.06.2016 – Grand Prix Slovakia Nitra (SK) – Hana Ahrens (AT) – exc. 1, Winner honour class
  • 12.06.2016 – Derby Winner Show Nitra (SK) – Dorota Witkowski (PL) – exc. 1, Winner honour class, BIS 3 Sidebar-Pictures icon
  • 02.07.2016 – DogFestival CAC Veľká Ida (SK) – Jan Ryk (PL) – exc. 1, Winner honour class
  • 20.08.2016 – DUODANUBE CACIB Bratislava (SK) – Franz Zimmermann (A) – Exc. 1, Winner honour class, res.BIS Sidebar-Pictures icon
  • 21.08.2016 – DUODANUBE CACIB Bratislava (SK) – Ľudmila Fintorová (SK) – exc. 1 , Winner honour class, BIS 3 Sidebar-Pictures icon
  • 04.11.2016 – XXI.CLUB SHOW SKCHR Bratislava (SK) – John Sigve Berg (SWE) – exc.3
  • 05.11.2016 – DANUBE CACIB Bratislava (SK) – Jan Ryk (PL) – exc. 1 , Winner honour class
  • 06.11.2016 – DANUBE CACIB Bratislava (SK) – Agabeyli Zaur (AZ) – exc. 1 , Winner honour class
  • 03.12.2016 – Winner Show CACIB Nitra (SK) – Lenka Frnčová (CZ) – exc. 1 , Winner honour class
  • 04.12.2016 – Slovakia Cup CACIB Nitra (SK) – Věra Dvořáko´vá (CZ) – exc. 1 , Winner honour class

Trieda šampiónov / champion class

  • 16.01.2016 – NEW YEAR SHOW Nitra (SK) – Bíroš Milan (SK) – exc. 3
  • 18.02.2016 – FeHoVa Winter DogShow Budapest (HU) – Miklos Levente (HU) – exc.1, CAC, res.CACIB
  • 19.02.2016 – FeHoVa Winter DogShow Budapest (HU) – Rade Dakic (SRB) – he did not attend the show
  • 20.02.2016 – FeHoVa Winter DogShow Budapest (HU) – Viera Staviarská (SK) – exc.1, CAC
  • 21.02.2016 – FeHoVa Winter DogShow Budapest (HU) – Vladimír Piskay (SK) – exc.1, CAC, res.CACIB
  • 01.04.2016 – VICTORY WINNER Nitra (SK) – Jaroslav Matyáš (SK) – exc. Sidebar-Pictures icon
  • 02.04.2016 – NITRAWA CACIB Nitra (SK) – Tibor Havelka – exc.5
  • 03.04.2016 – WINNER Nitra Show Nitra (SK) – Borges Manuel Loureiro (PT) – exc.
  • 08.05.2016 – CACIB Lučenec (SK) – Weron Grezgorz (PL) – exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 1 Sidebar-Pictures icon
  • 28.05.2016 – SLOVAKIA ANNUAL SHOW, RR HISTORY CUP, MEMORIAL AFRY Z AFRICKEJ SAVANY (SK) Sidebar-Pictures icon
  • 03.06.2016 – Grand Prix CACIB Budapest (HU) – Luis Pinto Teixeira (P) – exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 1 Sidebar-Pictures icon
  • 03.07.2016 – DogFestival CACIB Veľká Ida (SK) – Ing.Jozef Jursa(SK) – exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3 Sidebar-Pictures icon
    Champion SKJ  (Slovak Cynologic Union – SKJ)
  • 16.07.2016 – IHA Oberwart (A) – Claudia Pelzmann-Kraus (A) – exc.2, res.CAC (CAC)
    Champion AUSTRIA
  • 16.07.2016 – CAC Szombathely night show (HU) – Francisco Ruiz Rodriguez (E) – exc.1, CAC, BOB, BIG 1 Sidebar-Pictures icon
  • 17.07.2016 – CACIB Szombathely (HU) – Wyaceslav Werbitskij (BY) – exc.1, CAC, res.CACIB
  • 26.08.2016 – European Dog Show Brussel (BE) – Luis Pinto Teixeira (P) – exc., short list TOP 9 Sidebar-Pictures icon
  • 11.09.2016 – National Dog Show CAC Salgotarjan (HU) – Dr.Váczi-Balogh Zsuzsanna (HU) – exc.1, CAC, Winner champion class
  • 16.09.2016 – CACIB Kecskemét (HU) – Tibor Havelka (SK) – exc.2, res.CAC
  • 17.09.2016 – CACIB Kecskemét (HU) – László Erdős (HU) – exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 1
  • 19.11.2016 – CACIB Sofia (BG) – Petru Muntean (RO) – exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2
  • 20.11.2016 – CACIB Sofia (BG) – Alfredo Alessandri (IT) – exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2
    Champion BULGARIA

2015

Trieda čestná / honour class

  • 01.03.2015 – CACIB Nitra (SK) – Miroslav Václavík (CZ) – exc. 1, Winner honour class, BIS Sidebar-Pictures icon
  • 28.06.2015 – Club Show SKCHR Krpačovo – Clair van der Bergh (SA) – exc. 1, Winner honour class Sidebar-Pictures icon
  • 13.09.2015 – XX. Special club show SKCHR Kamenný Mlyn (SK) – Šárka Štusáková (CZ) – exc. 1, club CAC, Winner honour class, BEST HEAD 2nd place, BEST RIDGE 4th place Sidebar-Pictures icon
  • 28.11.2015 – WINNER SHOW Nitra (SK) – Věřa Dvořaková (CZ) – exc. 1, Winner honour class, res.BIS Sidebar-Pictures icon
  • 29.11.2015 – SLOVAKIA CUP Nitra (SK) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 1, Winner honour class, BIS Sidebar-Pictures icon

Trieda šampiónov / champion class

  • 27.02.2015 – Champion of Champions 2014 (SK) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 1, CAC, Victory Winner 2014
    Grand Champion Slovakia Sidebar-Pictures icon
  • 10.01.2015 – CACIB Nitra (SK) – Sergej Vanzha (SK) – exc. 4
  • 28.02.2015 – CACIB Nitra (SK) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 2, res.CAC
  • 07.03.2015 – CACIB Graz (A) – Miroslav Zidar (SLO) – exc. 4
  • 25.04.2015 – CAC Satu Mare (RO) – Stelios Makaritis (GR) – exc. 1, CAC, BOB, res.BIG Sidebar-Pictures icon
  • 25.04.2015 – CACIB Satu Mare (RO) – Călin Mărginean (RO) – exc. 1, CAC, res.CACIB
  • 26.04.2015 – CACIB Satu Mare (RO) – Igor Selimović (HR) – exc. 1, CAC, res.CACIB
    Champion Romania
  • 09.05.2015 – CAC Lučenec (SK) – Iveta Vojteková (SK) – exc. 1, CAC, BOB, res.BIG Sidebar-Pictures icon
  • 10.05.2015 – CACIB Lučenec (SK) – Vlastislav Vojtek (SK) – exc. 1, CAC, CACIB, BOS Sidebar-Pictures icon
  • 30.05.2015 – RRCO Clubsiegerschau Stadl-Paura (A) – Peter Nicholson (GB) – exc. 4 Sidebar-Pictures icon
  • 31.05.2015 – RRCO Clubschau Stadl-Paura (A) – Gordon Cunningham (Scotland) – exc. 4 Sidebar-Pictures icon
  • 10.06.2015 – Club Show WDS Milano (I) – Biasiolo Giuliano (I) – exc. 6
  • 11.06.2015 – WDS Milano (I) – Stefan Sinko (SLO) – exc. 6 Sidebar-Pictures icon
  • 22.08.2015 – DUODANUBE (SK) – Vlastislav Vojtek (SK) – exc. 1, CAC, res.CACIB
  • 04.09.2015 – Speciality show 2015 Norsk RR Klubb Oslo – Luis Pinto Teixeira (PT) – exc. 2, res.CAC, CQ Sidebar-Pictures icon
  • 05.09.2015 – European dog show Oslo (NO) – Arne Foss (NO) – exc. 4
  • 26.09.2015 – CACIB Tulln (A) – Dr.Tamas Jakkel (HU) – exc. 4 Sidebar-Pictures icon
  • 27.09.2015 – CACIB Tulln (A) – Monika Tušanová (SK) – exc. 3 Sidebar-Pictures icon
  • 24.10.2015 – DUO CACIB Bratislava (SK) – Marco Lepasaar (EST) – exc.
  • 25.10.2015 – DUO CACIB Bratislava (SK) – Elena Ruskovaara (FIN) – exc. 3
  • 05.12.2015 – DOPPEL CACIB Wels (A) – Roland Spörr (A)  – exc. 2, res.CAC, res.CACIB Sidebar-Pictures icon
  • 06.12.2015 – DOPPEL CACIB Wels (A) – Jan Coppens (NL) – exc. 2, res.CAC Sidebar-Pictures icon

Trieda otvorená / open class

  • 10.10.2015 – XXII. RADUNO RRCI Club Show, Trissino (IT) – Patrice Johansen (AUS)exc. 1, res.CAC, BEST HEAD competition (male & female) short list 4 RR Sidebar-Pictures icon

2014

Trieda šampiónov / champion class

  • 18.01.2014 – CACIB Trenčín (SK) – Viera Staviarská (SK) – exc. 1, CAC, res.CACIB
    Champion Slovakia Sidebar-Pictures icon
  • 15.02.2014 – CACIB Budapest (HU) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 1, CAC, CACIB, BOB, res.BIG Sidebar-Pictures icon
  • 28.03.2014 – Champion of Champions 2013 (SK) – Viera Staviarská (SK) – exc. 1, CAC, Victory Junior Winner 2013 Sidebar-Pictures icon
  • 29.03.2014 – CACIB Nitra (SK) – Miroslav Václavík (CZ) – exc. 4
  • 30.03.2014 – CACIB Nitra (SK) – Milan Bíroš (SK) – exc. 3 Sidebar-Pictures icon
  • 19.04.2014 – CACIB Maribor (SLO) – Boris Baič (SLO) – exc. 2, res.CAC, res.CACIB (CACIB) Sidebar-Pictures icon
  • 20.04.2014 – CACIB Pohorje -Bojan Deberšek (SLO) – exc. 3
  • 31.05.2014 – CACIB Nitra (SK) – Tibor Havelka (SK) – exc. 4
  • 01.06.2014 – CACIB Nitra (SK) – Vlastislav Vojtek (SK) – exc. 2, res.CAC Sidebar-Pictures icon
  • 07.06.2014 – CACIB Komarom (HU) – Tibor Bosnyák (RS) – exc. 4
  • 08.06.2014 – CACIB Komarom (HU) – Csaba Borsfai (HU) – exc. 1, CAC, res.CACIB Sidebar-Pictures icon
  • 09.06.2014 – CACIB Komarom (HU) – Panos Demetriou (CY) – exc. 2, res.CAC
  • 29.06.2014 – CACIB Subotica (SRB) – Ralič Milič (SRB) – exc. 1, CAC, CACIB, BOB, BIG1
    Champion Serbia Sidebar-Pictures icon
  • 22.07.2014 – XX. Club Show RR 2014 (SK) – Sarah Wheatley (AUS) – exc. 3
  • 03.08.2014 – CACIB Zakopane (PL) – Leszek Salamon (PL) – exc. 2, res.CAC, res.CACIB Sidebar-Pictures icon
  • 10.08.2014 – CAC Velence (HU) – Molnáre Pesztenlehrer Ingrid (HU) – exc. 1, CAC, BOB, res.BIG
  • 16.08.2014 – CACIB Bratislava (SK) – Péter Harsanyi (HU) – exc. 1, CAC, res.CACIB Sidebar-Pictures icon
  • 17.08.2014 – CACIB Bratislava (SK) – Jaroslav Matyáš (SK) – exc. 3 Sidebar-Pictures icon
  • 06.09.2014 – CACIB Kecskemét (HU) – Savičic Nebojša (SRB) – exc. 1, CAC, res.CACIB
    Show Champion Hungaria
  • 07.09.2014 – CACIB Kecskemét (HU) – Miroslav Zidar (SLO) – exc. 1, CAC, res.CACIB
  • 13.09.2014 – CAC Lučenec (SK) – Levente Miklos (HU) – exc. 1, CAC
  • 14.09.2014 – CACIB Lučenec (SK) – Viera Staviarská (SK) – exc. 2, res.CAC
  • 27.09.2014 – CACIB Tulln (A) – Rita Reyners (BE) – exc. 2, res.CAC (CAC)
  • 28.09.2014 – CLUB SHOW RRCO Tulln (A) – Theo Leenen (BE) – exc. 2, res.CAC (CAC) Sidebar-Pictures icon
  • 04.10.2014 – CACIB Bratislava (SK) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 2, res.CAC, res.CACIB
  • 11.10.2014 – CACIB Komarom (HU) – Erdós Lászlo (HU) – exc. 1, CAC, res.CACIB Sidebar-Pictures icon
    Grand Champion Hungaria
  • 29.11.2014 – CACIB Nitra (SK) – Vidal Montero José (ES) – exc. 3 Sidebar-Pictures icon

Trieda otvorená / open class

  • 19.01.2014 – CAC Bedzin/Sosnowiec (PL) – Leszek Salamon (PL) – exc. 1, CAC
    Champion Poland
  • 08.03.2014 – CACIB Graz (A) – Damir Skok (HR) – exc. 2, res.CAC Sidebar-Pictures icon
  • 21.06.2014 – CACIB Bled (SLO) – Viera Staviarská (SK) – exc. 1, CAC Sidebar-Pictures icon
  • 22.06.2014 – CACIB Bled (SLO) – Miroslav Zidar (SLO) – exc. 2, res.CAC Sidebar-Pictures icon
  • 12.07.2014 – CAC SzombathelyI (HU) – Anna Brankovič (SRB) – exc. 1
  • 13.07.2014 – CACIB SzombathelyI (HU) – Jaroslav Matyáš (SK) – exc. 1, CAC, res.CACIB Sidebar-Pictures icon
    Champion Hungaria
  • 21.09.2014 – CACIB Lendava + 7th Special Show KRGS (SLO) – Avi Mallach (Israel) – exc. 1, CAC, CACIB, BOB, BISS, res.BIG, Club Winner 2014
    INTERCHAMPION
    Champion Slovenia Sidebar-Pictures icon

2013

Trieda otvorená / open class

  • 08.12.2013 – CACIB Wels (A) – Csaba Borsfai (HU) – exc. 1, CAC

Trieda stredná / Intermediate class

  • 19.04.2013 – CAC Radgona (SLO) – Alojz Mlakar (SLO) – exc. 1, CAC
  • 20.04.2013 – CACIB Maribor (SLO) – Jože Vester (SLO) – exc. 3 Sidebar-Pictures icon
  • 21.04.2013 – CACIB Pohorje (SLO) – Miroslav Zidar (SLO) – exc. 1, CAC Sidebar-Pictures icon
  • 31.05.2013 – CAC Senec (SK) – Tibor Havelka (SK) – exc. 2 Sidebar-Pictures icon
  • 16.06.2013 – CACIB Székesféhervár (HU) – Erdós Lászlo (HU) – exc. 1, CAC Sidebar-Pictures icon
  • 23.06.2013 – CAC Nowy Targ (PL) – Grzegors Weron (PL) – exc. 1, CAC, BOB
  • 30.06.2013 – CAC Bielsko-Biala (PL) – Tomasz Borkowski (PL) – exc. 1, CAC, Best male Sidebar-Pictures icon
  • 25.07.2013 – CAC Split (HR) – Paul Staton (SE) – exc. 1, CAC
  • 26.07.2013 – CACIB Split (HR) – Arne Foss (NO) – exc. 1, CAC, res.CACIB (CACIB)
  • 27.07.2013 – CAC Split (HR) – Jochen H. Eberhardt (DE) – exc. 1, CAC
  • 28.07.2013 – CACIB Split (HR) – Gabriela Ridarčíková (SK) – exc. 1, CAC Sidebar-Pictures icon
    Champion Croatia
  • 04.08.2013 – CACIB Zakopane (PL) – Andrzej Brabletz (PL) – exc. 1, CAC Sidebar-Pictures icon
  • 17.08.2013 – CACIB Bratislava (SK) – Gyögy Hartmann (HU) – exc. 2, res.CAC Sidebar-Pictures icon
  • 18.08.2013 – CACIB Bratislava (SK) – Viera Staviarská (SK) – exc. 1, CAC Sidebar-Pictures icon
  • 14.09.2013 – CAC Lučenec (SK) – Viera Staviarská (SK) – exc. 1, CAC
  • 15.09.2013 – CAC Lučenec (SK) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 1, CAC, BOS, Winner of Slovakia 2013 Sidebar-Pictures icon
  • 05.10.2013 – CAC Gradačac (BiH) – Zoran Čurčič (RS) – exc. 1, CAC, BOB, res.BIG Sidebar-Pictures icon
  • 06.10.2013 – CACIB Gradačac (BiH) – Vibor Ježek (HR) – exc. 1, CAC, res.CACIB (CACIB)
    Champion Bosna and Hercegovina
  • 19.10.2013 – CACIB Komarom (HU) – Erdós Lászlo (HU) – exc. 2, res.CAC Sidebar-Pictures icon
  • 20.10.2013 – CACIB Komarom (HU) – Dr.Váczi-Balogh Zsuzsanna (HU) – exc. 2, res.CAC, Hungaria Derby Winner 2013 Sidebar-Pictures icon
  • 30.11.2013 – CACIB Nitra (SK) – Lenka Frnčová (CZ) – exc. 2, res.CAC
  • 01.12.2013 – CACIB Nitra /(SK) – Grzegors Weron (PL) – exc. 2

Trieda mladých / Junior class

  • 05.01.2013 – CAC Brno (CZ) – Otakar Vondrouš (CZ) – exc. 3
  • 02.02.2013 – CACIB Brno (CZ) – Lenka Frnčová (CZ) – exc. 4
  • 15.02.2013 – CACIB Budapest (HU) – Blaz Kavcic (SLO) – exc. 2
  • 17.02.2013 – CACIB Budapest (HU) – Manuel Laourerio Borges (PT) – exc. 1, CAJC, JBOB
  • 30.03.2013 – CACIB České Budějovice (CZ) – Viera Staviarská (SK) – exc. 1, CAJC,
    Junior Champion Czech
  • 06.04.2013 – CAC Papa (HU) – Péter Harsányi (HU) – exc. 1, CAJC, JBOB
    Junior Champion Hungaria
  • 18.05.2013 – WORLD DOG SHOW Budapest (HU) – Vladimír Piskay – exc. 3 / 21

2012

Trieda mladých / Junior class

  • 20.10.2012 – CACIB Komarom (HU) – Annamária Tarján (HU) – exc. 1, CAJC
  • 21.10.2012 – CACIB Komarom (HU) – Vilmos Kardos (HU) – exc. 2
  • 03.11.2012 – CACIB Praha (CZ) – Viera Staviarská (SK) – exc. 1, CAJC, JBOB, JBIG3
  • 04.11.2012 – CACIB Praha (CZ) – Vladimír Piskay (SK) – exc. 1, CAJC
  • 07.11.2012 – CACIB Zagreb (HR) – Marijan Čižmešija (HR) – exc. 2

Mladší dorast / Minor puppy

  • 06.05.2012 – CAC Banská Bystrica (SK) -Tibor Havelka (SK) – VN 1 Sidebar-Pictures icon
  • 13.05.2012 – CACIB Bratislava (SK) – Dorota Witkowska (PL) – VN 1 Sidebar-Pictures icon
  • 08.06.2012 – CAC Senec (SK) – Ľudmila Fintorová (SK) – VN 1, BIS Sidebar-Pictures icon